ERK MEDİKAL SAĞLIK HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Adres: Oruçreis Mahallesi, Tekstilkent Ticaret Merkezi G1 Blok No:15, 34235 Esenler / Istanbul / Türkiye
Whatsapp: +90 533 564 22 22
GSM: +90 533 564 22 22
Tel: +90 212 438 00 80
Faks: +90 212 438 00 81
Mail:
erk@erkmedikal.com
Skype: erkmed

Sıkça Sorulan Sorular

Bize bir mesaj göndermeden önce lütfen bu bölümümüzü okuyun.

Online Mağazadan siparişlerin teslimat ücretleri nedir?
Uzun yıllar satış tecrübelerimizden sonra standart boyut ve ağırlığa sahip kolilerimizin anlaşmalı kargo firmamızla kargo gönderi maliyetinin bireysel kargo ücretleri ile karşılaştırılamayacak kadar hesaplı olduğunu gördük. Bu nedenle daha net, basit ve anlaşılır maliyet ortaya çıkarmak amacıyla ücretlerimize kargo ücretlerini ekledik. Dolayısıyla tüm gönderilerimizde kargo ücrete dâhildir, yani müşterimiz adres teslimidir.
Online mağazada hangi ödeme yöntemleri kabul edilir?
Online mağaza alışverişlerinde nakit havale veya EFT veya sanal post ödemesi kabul edilir. Nakit havale veya EFT ödemesi maliyeti en az olan en hesaplı ödeme şeklidir. Kredi kartı veya sanal kredi kartınızla tek çekim veya isteğe bağlı olarak taksitli ödeme alternatifleri vardır. Taksit sayıları arttıkça banka komisyon oranlarına göre fiyatlarda artış olmaktadır. Bu artış reel bir fiyat farkı değil bankanın veya kurumun tahsil ettiği farktır. Vade den dolayı bir fiyat farkı almıyoruz, ilgili kurumun masrafını ekliyoruz.
Teslimat ne kadar sürecek?
Teslimat süreleri tamamen bulunduğunuz bölge ve noktasal adrese göre değişiklik göstermektedir. Sipariş sayfamızda adresinizi seçtiğinizde tahmini teslim günü sipariş sepetinizde belirtilir.
Sipariş ettikten sonra tam olarak ne olur?
Fatura bilgilerinizi doldurup sipariş listenizi tamamladıktan ve ödeme yaptıktan sonra bize ödeme bilgileriniz sipariş detaylarınız ve fatura bilgileriniz iletiliyor. Ürünler en kısa sürede hazırlanıp anlaşmalı kargo şirketine teslim ediliyor. Teslim bilgileri tarafınıza email ile iletiliyor. Takibini bu bilgi üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca siparişleriniz belirli bir miktara ulaştığında email ile size indirim kupon gönderiliyor bu kupon ile gelecek alış verişlerinizde indirimli ürün alabiliyorsunuz.
Çevrimiçi Mağazada alışveriş yapmak ne kadar güvendedir? Verilerim korunuyor mu?
Günümüz teknolojisinde en son yazılımlarla bankaların bile hesaplarının internet üzerinden işlem görmesi, alış veriş yapmanın çok güvenilir olduğu gerçekliğini gösteriyor. Avrupa ve Amerika ile karşılaştırıldığında alış verilerin artık neredeyse ciddi bir kısmı online alışveriş ile yapılmaktadır. Veriler en son teknolojik yazılımlarla garantili bir şekilde korunmaktadır.
Siparişim için bir fatura alıyor musunuz?
Sipariş formunda doldurduğunuz fatura bilgileriniz için fatura hazırlanıp ürünle birlikte koli üzerine su geçirmez cep içerisinde faturanız yerleştiriliyor. Firmamız faturasız ürün satışı yapmamaktadır.

Bize Ulaşın


    [recaptcha]